تبلیغات شما اینجا قیمت سرور پرینتر اچ پی راهنمای خرید ویدئو پروژکتور اچ پی سرور سرور اچ پی سوئیچ شبکه سیسکو سوئیچ سیسکو یو پی اس فاراتل دوربین مداربسته سامسونگ دوربین مداربسته هایک ویژن دوربین مداربسته داهوا قیمت موبایل قیمت انواع گوشی قیمت گوشی پایین ترین قیمت گوشی بهترین گوشی برای موزیک بهترین گوشی برای سلفی بهترین گوشی برای بازی راهنمای خرید تلویزیون راهنمای خرید موبایل راهنمای خرید گوشی قیمت انواع تبلت قیمت تبلت لپ تاپ قیمت قیمت لپ تاپ قیمت لپ تاپ ایسوس سری x قیمت لپ تاپ ایسوس سری N قیمت لپ تاپ ایسوس سری v قیمت لپ تاپ ایسوس سری U قیمت لپ تاپ ایسوس سری K555 چت روم
بستن تبلیغات [X]
شش اصطلاح دارای اهمیت در طراحی وب دستگاه چاپ بنر

شش اصطلاح مهم در پباده سازی دستگاه چاپ بنر : امروزه عموم شرکت ها و افراد برای ترقی کار خود و ارتقا مشتریان و رونق کسب و کارشان برای انجام طراحی تارنما به شرکت ها مربوطه مراجعه می کنند . بعضا از آنان با شیوه های پباده سازی وب دستگاه چاپ بنر و فرآیند مختلف آن آشنا می‌باشند ولی بعضا به عنوان یک فردی با علم ناچیز دست بدین کار می‌زنند و در زمان انجام کار شاید با اصطلاحات و کلماتی مواجه شوند که تابحال به گوششان نخورده است .
برخی افراد میباشند که راجع به معنای آنان سوال می نمایند و برخی دیگر ترجیح می دهند سوالی نپرسند . فرضشان بر این است که دانش پیچیده ای است و نمی توانند از آن سردرآورند البته واقعیت آن است که صرفا چندین کلمات و اصطلاحات نا آشناست و بعضی آنان را به راحتی فرا میگیرید .
1 . دامین یا دامنه :
نام تارنما است که با پسوند های متفاوتی هست مانند sitecode . ir


2 . هاست :
فضایی به شکل هارت دیسک است که داده ها و عکس های دستگاه چاپ بنر شما بر روی آن ذخیره میگردد .

3 . سرور : برنامه ای است که وب دستگاه چاپ بنر بر روی آن سوار است و صفحه های درخواستی مرورگر را باز می کند و دو دسته لینوکسی و ویندوزی مشهور ترین آن است .

4 . Php ( پی اچ پی )
نوعی از لهجه برنامه نویسی است که بر اسا نیاز کارفرما وب دستگاه چاپ بنر را برنامه نویسی می کنند و یک گویش گشوده یا به عبارتی Opensource است و بر روی سرور های لینوکسی لود می‌شود البته در برخی مواقع بر روی سرور های ویندوز هم فعال میگردد .

5 . Asp ( ای اس پی )
نوعی دیگر از لهجه برنامه نویسی است که کمپانی مایکروسافت آن را تولید نموده است و بر خلاف پی اچ پی تنها بر روی سرور های ویندوز لود می‌شود .

6 . Home page ( ورقه اصلی )
صفحه ی با اهمیت در پباده سازی تارنما بخش مهمی از کار را در بر می گیرد چون به عبارتی لحظه که دامنه ی شما در گوگل سرچ میگردد اولی چیزی که سناریو داده می‌شود این برگه است و می بایست طوری طراحی شود که گویای تخصص و کار شما باشد .
در مقاله ها دیگر در خصوص اصطلاحات بیشتری حرف می کنیم .

تحریر و تهیه شده در واحد توسعه شرکت طراحی تارنما دستگاه برش لیزری

ارائه دهنده سرویس ها طراحی اپلیکیشن گوشی و کلاسهای فراگیری پباده سازی دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر dgi:: برچسب ها : دستگاه چاپ ,
ن : Wright Weinstein
ت : سه شنبه 30 خرداد 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)